Ons kookteam staat te trappelen om weer te koken en de eerste groenten in onze moestuin zijn klaar om geoogst te worden. We zijn daarom gisteren begonnen met afhaalmaaltijden bij De Broederij in Lindenholt. Het was meteen een succes. Het menu met diverse groenten uit de moestuin was een soep met verse raapsteeltjes, een groene salade, chili sin carne, voor ieder een kleine tortilla en als toet tiramisu met aardbeien! Smullen dus!
Wil je jezelf, buren of familie ook verwennen met zo’n heerlijke gezonde maaltijd? Volgende week donderdag (Hemelvaartsdag) koken we weer, voor slechts Euro 6,50 kun je een driegangen maaltijd afhalen tussen 17.30-18.00 uur. Wel even van te voren reserveren: debroederij@vantuintotbord.nl
Je kunt in onze fooienpot een extra bijdrage doen zodat mensen die krap zitten deze maaltijd ook kunnen betalen. Daar zorgen wij voor!
De Broederij serveert bij de maaltijd op Hemelvaartsdag een creatief sausje…niet missen dus!
Nijmegen Lindenholt